با تحقق ارزش غذایی استثنایی برنج تایلندی ، به ویژه مصرف سبوس برنج ، تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون در سال 1977 تاسیس شد و با تبدیل با کیفیت بالا مصرف سبوس برنج را به حق بیمه کیفیت روغن سبوس برنج ، سبوس برنج defatted ، و سبوس برنج های دیگری در رابطه محصولات. روغن سبوس برنج را معمولا با عنوان روغن برنج ، روغن یا برنج قهوه ای بدانید.

در سال 1988 ، تایلندی Ruam زندانی روغن نباتی شرکت نیکون به منظور گسترش ظرفیت تولید برای پشتیبانی از افزایش تقاضا در هر دو بازارهای داخلی و بین المللی تاسیس شده است. کارخانه در Ayuthaya واقع شده است.

تایلندی خوراکی نفت وعده کمک به راه اندازی و توسعه پژوهش قوی و تیم توسعه و به شدت در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری امکانات و ماشین آلات برش لبه. امروز ، تایلندی خوراکی گروه نفت یکی از بزرگترین در جهان روغن سبوس برنج و تولید کنندگان defatted سبوس برنج است.
نقطه عطف رویدادها


یدلایمخیرات 1977


--


تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون تاسیس شد.

یدلایمخیرات 1988


--


تایلندی Ruam زندانی روغن نباتی شرکت نیکون به گسترش ظرفیت برای تولید روغن سبوس برنج تاسیس شد.

یدلایمخیرات 1991


--


تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون اولین صادر سبوس برنج فراورده های نفتی خود را به کره می باشند.

یدلایمخیرات 1995


--


تایلندی Ruam زندانی روغن نباتی شرکت نیکون استخراج فناوری پیشرفته و کامل با کمک های فنی از مهندسین آلمانی و بلژیکی توسعه.

یدلایمخیرات 1997


--


تایلندی Ruam زندانی روغن نباتی شرکت نیکون گنجانیده الکترو مکانیک نمونه یادداشت برداری و NIRS (نزدیکی به سیستم های مادون قرمز) آن را به نمونه برداری مواد خام و تجزیه و تحلیل سیستم کیفیت.

یدلایمخیرات 1999


--


تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون پیشرفته را به بازار سنگاپور ، و اتحادیه اروپا است.

یدلایمخیرات 2000


--


تایلندی Ruam زندانی روغن نباتی شرکت نیکون صادرات روغن خام سبوس برنج به ژاپن.

یدلایمخیرات 2001


--


تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون وارد بازار ایالات متحده است.

تایلندی Ruam زندانی روغن نباتی شرکت نیکون توسعه ظرفیت استخراج سالانه خود را به 200،000 هزار متریک تن سبوس برنج ، و آن را از بزرگترین کارخانه های سبوس برنج ، استخراج نفت در جهان یکی.

یدلایمخیرات 2002


--


تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون صادرات به ژاپن و استرالیا.

تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون اولین شرکت روغن نباتی در تایلند برای رسیدن به دوره های GMP و صدور گواهینامه می باشد.

یدلایمخیرات 2004


--


تایلندی خوراکی نفت شرکت نیکون نباتی اولین تولید کننده نفت به عنوان یکی از محصولات دوستانه قلب از "تایلندی غذای خوب قلب به" پروژه توسط بنیاد قلب تایلند تحت سرپرستی رویال و دانشکده عمومی سازمان اعطا شده است بهداشت و درمان ، دانشگاه Mahidal.

تایلندی Ruam زندانی روغن نباتی شرکت نیکون و دوره های GMP از وزارت امور دام توسعه ، تایلند محقق میشود. همچنین دست از صدور گواهینامه ایزو 9001:2000 اس (تایلند) شرکت نیکون